به وب سایت شرکت نام آوران صنایع آروین خوش آمدید...

درباره ما

 

به نام خالق یکتا

 این واحد افتخار عنوان اولین تولید کننده الکتروموتور هود آشپزخانه در ایران را به خود اختصاص داده است.

        درسال 1379 طبق توافق با شرکت ستاره طلایی صنعت (هودبیمکث)تولید این تیپ الکتروموتور در غالب  شخص حقیقی کلید خورد و این همکاری تا 1387 ادامه یافت، در این ایام کلیه طراحی خط تولید و مونتاژ الکتروموتورK33 و نظارت بر روند تولید وبازرسی کیفیت محصولات تحت نظارت این واحد بوده است در پایان این دوره شرکت مذکور از واردات محصول فوق بی نیاز گردید.

       در سال1387 با تاسیس رسمی شرکت در شهرک صنعتی شرق سمنان و باجذب کادری مجرب و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و ورود ماشین آلات مخصوص تولید الکتروموتور هود طی توافقی با شرکت درسا هود تامین کلیه الکتروموتورهای مصرفیK30 و توربو آن شرکت را عهده دار گردید.که توافق فوق همچنان جاری است.

        طبق تصویب هیئت مدیره جهت توسعه فعالیت های شرکت از مورخه92/04/01 شرکت مجاز گردید در راستای جذب مشتریان جدید و بالا بردن ظرفیت تولید اقدام نماید.که از زمان تصویب  بیش از 15 شرکت تولیدکننده هود را به لیست مشتریان خود افزود و روند جذب همچنان ادامه دارد.

         جهت ارتقاء کیفیت و افزایش کمیت تولید خود با شرکت های خارجی مذاکراتی انجام داده ایم و قرارداد خرید ماشین آلات جدید را منعقد نموده ایم و به زودی قادر خواهیم بود تا نیاز کل کشور را تامین نمائیم.

 

 

به امید سرافرازی میهن عزیزمان

 

آدرس :سمنان ، شهرک صنعتی شرق ، بلوار جمهوری ، خیابان صنعت ، خیابان صنعت2


023-33653680-2


به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید